• Combinal Kirpik Lifting Yapıştırıcı 5 ml
Combinal Kirpik Lifting Yapıştırıcı 5 ml
Ürün Kodu : ms-00144       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ARGAN CURE
309.00 TL   Kdv Dahil
Gelince Haber Ver

Kirpik Lifting Yapıştırıcı 5 ml

Doğal kirpikleri silikon pedlere sabitlemek ve ayrıca silikon pedleri göz kapaklarına sabitlemek için kullanılmalıdır. Her kullanımdan sonra şişe sıkıca kapatılmalıdır.

Talimatlar: Silikon pedlerin iç yüzeyine (her iki ucu da dahil) yapıştırıcı uygulayın ve kurumaya bırakın. Ardından pedleri doğrudan kirpik çizgisine yakın, üst göz kapağının üzerine yerleştirin. Silikon yastığın doğru yerleştirildiğinden ve kaymadığından emin olun. Silikon ped yüzeyine biraz tutkal yerleştirin. Tutkal biraz kurumasını bekleyin. Şimdi aplikatör tarak kullanarak kirpikleri yukarı doğru bükme hareketiyle silikon pedlere sabitleyin. Kirpiklerin ayrı ayrı birbirinden ayrıldığından ve pedlerin üzerine düz bir şekilde yukarı doğru uzandığından emin olun. Kirpikler eşit şekilde yapışmalı. Silikon, göz kapaklarından suyla doludur. Gerekirse, göz kapaklarını yağsız bir makyaj temizleyici ile temizleyin. Yapıştırıcı kalıntısını gidermek için kirpikleri aplikatör tarakıyla tarayın.

Not: Kullanım talimatlarını takip edin. Uygun koruyucu eldiven kullanın. Tahriş olmuş veya yaralanmış ciltlerde kullanılmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Göz ile temasında derhal suyla yıkayın ve doktora başvurun. Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Sadece profesyonel kullanım için.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.